Hemen Arayın: : 0507-426-4444 | 0507-205-4444

Sosyal Medya:

Hakkımızda


Kadıköy Günlük Kiralık Ev

Sizlere en iyi hizmeti vermekle yükümlü olduğumuz Kadıköy Günlük Kiralık Daire kategorisinde siz değerli misafirlerimize sınırsız hizmet vermekteyiz. Sektöre 2011 yılında atılan 44 Ev sizler için profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Kalitemizi değerli misafilerimizin değerli yorumlarından görebilir gerekirse Hemen Kiralık, Booking, AirBNB, Sahibinden vb. booking sitelerinden anında kiralama yapıp kaliteye başvurabilirsiniz.

Firmamız ilk olarak Kadıköy Rıhtım’da bulunan Emin Apartmanı üzerinden hizmet vermeye başladı sonrasında Lüks odalarıyla dikkat çeken HSBN Apartmanını hizmetimize dahil ettik.
Emin Apartmanı; Kadıköy Rıhtım’a sadece 1 dakikalık mesafede olup klimalı ve sade daireler içermektedir. HSBN Apartmanı; Kadıköy Rıhtım’a sadece 2 dakikalık mesafede olup lüks içeriği olan daireleri içermektedir. HSBN Apartmanı Kadıköy’ün tarihi binasının yıkılıp tekrar yapılması sonucu şık bir görünüm elde etmiştir. Özel iç mimarlar tarafından dizayn edilen ve konforize edilen yapısıda ayrıca şık bir görünüm katmaktadır. Önerdiğimiz ve gelinmesi gereken binalardan biri olan HSBN’de siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan gurur duyarız.

Günlük Kiralık Daire Fiyatları

Fiyat Politikası olarak ucuz ve kaliteli fiyat’ı baz alarak yapılandırma sunuyoruz. Sebebi ise sizin daha konforlu ve daha yapısal bir deneyim kazanmanız bize referans ve randıman olur. Bu politika üzerinden yılların tecrübesi ile sizler için hazırladığımız deneyimli kadroyu hizmetinize sunmaktayız.